KARİYER

monreal‘in köklü geçmişiyle, bilimsel alt yapı ve yüksek kalite anlayışıyla, insanı merkeze koyarak üstün nitelikli ürünler sunmaya devam edeceğiz. Bu yolda yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven arkadaşlar arıyoruz.

monreal çalışanlarının şirket değerleriyle yaşayan, müşteriyi odağına alan, liderlik vizyonu ile ilerleyen, sosyal sorumluluk bilinciyle duyarlı çalışmalar yapan, takım bilinci yüksek ve mesleki donanımı güçlü bireyler olmasını hedefliyoruz.

Her geçen gün büyüyen monreal için, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven arkadaşlar arıyoruz.

İlk kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz, temelinde insiyatif, eşitlik ve güvene dayalı değerler ile monreal felsefesini her kademede uygulamak ve gelecektede toplumun var olmasını istediği bir şirket olmaktır.

Amacımız, çalışanlarımızın güvenli bir çalışma ortamında, kendi gelişimlerine imkan tanındığı, mutluluğunu ve iş verimini arttırabileceği bir ortamda bulunmasıdır.

monreal ailesinin bir parçası olmak için lütfen yandaki İŞ BAŞVURU FORMU‘nu doldurunuz. Uygun pozisyonlar olduğunda tarafınızla mutlaka iletişime geçilecektir. 

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

İŞ BAŞVURU FORMU